עם התקדמות הטכנולוגיה, הדרך היעילה ביותר כיום לשמור על הלקוחות הקיימים ולהיחשף לקהלים חדשים מגוונים היא באמצעות הרשתות החברתיות.

כל עסק זקוק ללקוחות על מנת להתקיים ולצמוח, הייחודיות של הרשתות החברתיות טמונה בכך שהקהל כבר נמצא בהן וכל שצריך לעשות הוא לייצר בולטות ב”שטח”, בשונה מאתר אינטרנט אליו צריך להיכנס באופן ספציפי וישיר, ברשתות החברתיות הגולש כבר נמצא.

עמוד עסקי מאפשר לך להיות בקשר עם לקוחותיך, לקבל מהם פידבק בזמן אמת ולהעלות קמפיינים ממוקדים לקהל היעד בצורה יעילה ומהירה. עמוד פייסבוק מספק עבורך פילוח וסטטיסטיקה מדויקים בנוגע לקהל שלך, ממנו אפשר להסיק מסקנות ולשפר ולשדרג את המהלכים השיווקיים.

אנו בחברת סיני גרפיקס מתמחים בהקמת עמודים לעסקים ולמותגים המותאמים באופן אישי. אנו מציעים בניית עמוד משודרג הכולל עיצוב גרפי מיוחד, אפליקציות, הטמעת קישורים, סרטוני וידאו, פרסומות, תיבות מבצעים וטפסי יצירת קשר. במסגרת בנייתו של עמוד הפייסבוק הרשמי, נבחן את קהל היעד ואת אופיו ונבצע התאמה של העיצוב והתכנים על מנת לדייקם לצורכי העסק.

לאחר הקמת עמוד הפייסבוק אנו מספקים שירות של ניהול יומיומי על פי דרישות הלקוח והתאמה ספציפית לעסק ולאופיו על ידי יצירת שפה מיוחדת למותג ונתינת מענה לקהל הגולשים בזמן אמת.

בצוות שלנו נמנים אנשי קריאייטיב, תוכן ועיצוב אשר אמונים על עמודי הפייסבוק, בניית אסטרטגיית עבודה, שמירה על קשר קבוע עם הלקוחות, תחזוקת העמוד תוך מתן מענה מהיר ואישי לקהל הגולשים, כתיבה והעלאת פוסטים באופן יום יומי, פעילות קריאייטיב תקופתית, הסקת מסקנות מביצועי הפעילות, נתוני השימוש ופילוח הקהלים.

את שירותי ניהול העמוד אנו מבצעים תוך סנכרון מלא עם פעילות העסק, תוך מחשבה רבה על אופיו של המותג ואפשרויות הפרסום. מטרת הניהול היא להעניק למותג את החשיפה המירבית והטובה ביותר ברשת, על פי התקנים המחמירים של הרשת החברתית. שנים של ניסיון הוכיחו כי עמוד פייסבוק המנוהל בצורה מקצועית יביא לחשיפה מירבית ולקשר ישיר ואפקטיבי עם הלקוחות.

אנו בסיני גרפיקס מנהלים עמודי פייסבוק של מותגים רבים ועם השנים פיתחנו מחלקה ייחודית לטיפול במוסיקאים. במחלקת המוסיקה שלנו ניהול העמודים מתבצע למול התפתחות הקריירה המוסיקלית, יציאת הסינגלים וסיבובי ההופעות.

צרו איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים.

1