בעולם בו אנו נחשפים ביום לאינספור תכנים ויזואליים, על מנת להבליט את המוסיקה שלכם יש צורך ליצור עבורה זהות ייחודית אשר תגרום לאנשים לרצות להאזין לה.

גם אם בחרתם להוציא את המוסיקה שלכם בדרכים המסורתיות על ידי הדפסת עותקים פיזיים או שבחרתם להפיץ אותה בדרכים המודרניות ואתם משתמשים באמצעים דיגיטליים – הדבר החשוב ביותר בשני המקרים הוא לקבל את החשיפה הגבוהה ביותר ולהגיע לקהל רחב ככל האפשר.

לכל אמן יש את המוסיקה שלו המבטאת את האמירה הייחודית לו, עטיפה גרפית תואמת היא דרך נוספת להציג ולחדד זאת לעיני כל. בתקופה בה יוצאים אל המדיה עשרות סינגלים בשבוע – חשוב מאוד לדאוג לכך שלמוסיקה שלכם תהיה עטיפה ייחודית המתאימה לסגנון המוסיקלי והמיתוג הרצוי עבורכם.

אנו בסיני גרפיקס עוסקים בנושא למעלה מעשור ומאחורינו אלפי עיצובי סינגלים ומאות עיצובי אלבומים ממגוון ז’אנרים, בהם: אייל גולן, איתי לוי, שלומי שבת ויהודה פוליקר, עדן בן זקן, גלעד שגב, סינרגיה, הפרויקט של רביבו, אתניקס, רמי קלינשטיין, סקאזי, אפרת גוש, אסף אמדורסקי, שרית חדד, מוש בן ארי, ליאור נרקיס, קובי פרץ, יובל דיין, עומר אדם, משה פרץ, מרינה מקסימליאן בלומין, פאר טסי, בן אל תבורי וסטטיק, רותם כהן ועוד.

נאזין למוסיקה שלכם ובחשיבה משותפת עם צוות הגרפיקאים המובחר שלנו נתפור עבורכם חליפה בהתאמה מושלמת.

אתם מוזמנים להתרשם ממגוון הסינגלים שבוצעו על ידי הצוות שלנו.

לכל בירור ושאלה תוכלו ליצור איתנו קשר.